• Godby Shipping house
  • Godby Shipping office
  • Godby Shipping yard

Kontakt

Godby Shipping Ab
Södragatan 13
AX-22100 Mariehamn
FINLAND

Telefon: +358 18 528 282
E-post: info@godbyshipping.fi
www.godbyshipping.fi

Kontorets öppettider: 08.30-16.00 finsk tid (CET +1)

FO-nummer: 0546107-6
IMO company and registered owner identification number: 0212095

Följ oss!
Facebook
Instagram

Dan Mikkola

Verkställande direktör
Befraktning och ekonomi
Direktnummer +358 18 528 283
Mobiltelefon +358 50 524 4123
dan.mikkola@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 1990

Eva Mikkola-Karlström VVD

Eva Mikkola-Karlström

Vice verkställande direktör
Juridik, Marknadsföring
Långsiktig rekrytering

Direktnummer +358 18 528 284
Mobiltelefon +358 50 526 7004
eva.mikkola@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 1995  

Sari Törnroos

Sjöpersonal
Direktnummer +358 18 528 285
Mobiltelefon +358 40 900 7096
sari.tornroos@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2014

Catty Ramsay

Personal- och lönekoordinator
Direktnummer +358 18 528 287
Mobiltelefon +358 40 571 8734
catty.ramsay@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2013  

Josefine Grangärd

Personalassistent
Direktnummer +358 18 528 296
Mobiltelefon +358 44 542 0220
josefine.grangard@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2017

Christer Johansson - VP Marine

Christer Johansson

VP Marine Management
Direktnummer +358 18 528 293
Mobiltelefon +358 40 543 2418
christer.johansson@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2001

Mikael Törnroth - DPA

Mikael Törnroth

Säkerhet och miljöskydd (DPA)
Operation

Direktnummer +358 18 528 294
Mobiltelefon +358 457 548 3229
mikael.tornroth@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2014 

Mikael Fredriksson - Technical Superintendent 1

Mikael Fredriksson

Teknisk inspektör
Direktnummer +358 18 528 291
Mobiltelefon +358 457 313 5140
mikael.fredriksson@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2011  

Karl-Erik Karlsson

Teknisk inspektör
Direktnummer +358 18 528 289
Mobiltelefon +358 457 342 5369
karl-erik.karlsson@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2017

Gunnel Häggblom - Technical Assistant

Gunnel Häggblom

Teknisk assistent
Direktnummer +358 18 528 290
Mobiltelefon +358 40 820 7927
gunnel.haggblom@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2012  

Erika Mattsson - Bokförare

Erika Mattsson

Bokföring, redovisning och betalningsrörelse
Direktnummer +358 18 528 295 (samma som Jerker Söderlund)
erika.mattsson@godbyshipping.fi
Anställd sedan år 2017
 

Södragatan 13, AX-22100 Mariehamn, Finland

Phone: +358 18 528 282 • E-mail: info@godbyshipping.fi