• Godby Shipping house
  • Godby Shipping office
  • Godby Shipping yard

Yhteystiedot

Godby Shipping Ab
Södragatan 13
AX-22100 Mariehamn
FINLAND 

Puhelin +358 18 528 282 
Sähköposti info@godbyshipping.fi

Aukioloajat 08.30-16.00 suomen aika (CET+1)

Y-tunnus 0546107-6
IMO company and registered owner identification number 0212095

Seuraa meitä!
Facebook
Instagram

Dan Mikkola

Toimitusjohtaja
Rahtaus ja talous

Suoranumero +358-18-528 283
Matkapuhelin +358-50-524 4123
dan.mikkola@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 1990  

Eva Mikkola-Karlström VVD

Eva Mikkola-Karlström

Varatoimitusjohtaja
Juridikka, Markkinointi
Rekrytointi pitkällä tähtäimellä

Suoranumero +358 18 528 284
Matkapuhelin +358 50 526 7004
eva.mikkola@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 1995

Sari Törnroos

Merihenkilökunta
Suoranumero +358 18 528 285
Matkapuhelin +358 40 900 7096
sari.tornroos@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2014

Catty Ramsay

Henkilöstökoordinattori/palkkalaskenta
Suoranumero +358 18 528 287
Matkapuhelin +358 40 571 8734
catty.ramsay@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2013

Josefine Grangärd

Henkilöstöassistentti
Suoranumero +358 18 528 296
Matkapuhelin +358 44 542 0220
josefine.grangard@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2017

 

Christer Johansson - VP Marine

Christer Johansson

VP Marine Management
Suoranumero +358 18 528 293
Matkapuhelin +358 40 543 2418
christer.johansson@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2001

Mikael Törnroth - DPA

Mikael Törnroth

Turvallisuus ja ympäristöasiat (DPA)
Operointi

Suoranumero +358 18 528 294
Matkapuhelin +358 457 548 3229
mikael.tornroth@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2014

Mikael Fredriksson - Technical Superintendent 1

Mikael Fredriksson

Teknillinen tarkastaja
Suoranumero +358 18 528 291
Matkapuhelin +358 457 313 5140
mikael.fredriksson@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2011

Johan Mickelsson - Technical Superindendent 2

Johan Mickelsson

Teknillinen tarkastaja
Suoranumero +358 18 528 289
Matkapuhelin +358 457 342 5369
johan.mickelsson@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2016

Karl-Erik Karlsson

Teknillinen tarkastaja
Suoranumero +358 18 528 289
Matkapuhelin +358 457 342 5369
karl-erik.karlsson@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2017

 

 

Gunnel Häggblom - Technical Assistant

Gunnel Häggblom

Teknillinen assistentti
Suoranumero +358 18 528 290
Matkapuhelin +358 40 820 7927
gunnel.haggblom@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2012

Erika Mattsson - Bokförare

Erika Mattsson

Kirjanpito ja maksuliikenne
Suoranumero +358 18 528 295 (sama kuin Jerker Söderlundilla)
erika.mattsson@godbyshipping.fi
Palveluksessamme vuodesta 2017

Södragatan 13, AX-22100 Mariehamn, Finland

Phone: +358 18 528 282 • E-mail: info@godbyshipping.fi